FELSŐOKTATÁSI ÖNKORMÁNYZATI ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZAT

Jászberény Városi Önkormányzat az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve meghirdeti 2021. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj Pályázatot.

A pályázatra azok az önkormányzat illetékességi területén állandó lakóhellyel rendelkező, hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló fiatalok jelentkezhetnek, akik

• hallgatói jogviszonnyal rendelkező nappali tagozatos felsőoktatási hallgatók („A" típusú pályázat),
  • illetve a 2020/2021. tanévben utolsó éves, érettségi előtt álló középiskolások vagy felsőfokú diplomával nem rendelkező, felsőoktatási intézménybe még felvételt nem nyert érettségizettek, akik a 2021/2022. tanévtől kezdődően felsőoktatási (nappali tagozatos) tanulmányokat kívánnak kezdeni („B" típusú pályázat).

A pályázat részletesen ITT található!
Forrás: https://www.jaszbereny.hu/hirek/felsooktatasi-osztondijpalyazat-bursa-hungarica/5005/