DEMONSTRÁTORI PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Az Eszterházy Károly Egyetem a 2020/2021-es tanév II. félévére vonatkozóan demonstrátori pályázatot hirdet az oktatási feladatok iránt elkötelezett hallgatók számára.

A demonstrátori pályázatokat kizárólag elektronikusan lehet benyújtani, melynek beadási határideje 2021. január 13. 12:00.

Az oktatási demonstrátori pályázatokat a rektorhelyettesi@uni-eszterhazy.hu címre kérjük megküldeni a fenti határidőig, valamint bővebb információt is ezen a címen kérhetnek az érdeklődők.

A pályázati feltételeket, valamint a szükséges dokumentumok listáját az alábbiakban olvashatja:

Földrajz és Környezettudományi Intézet

Gazdaságtudományi Intézet

Gyógypedagógiai Intézet

Matematikai és Informatikai Intézet

Sporttudományi Intézet

Tanító- és Óvóképző Intézet

Vizuális Művészeti Intézet

A kinevezés 2021. február 1-től 2021. június 30-ig tartó időszakra szól.

A pályázat benyújtása előtt ajánlott áttanulmányozni a demonstrátori munkavégzés szabályait deklaráló hatályos Rektori-Kancellári utasítást.