VIRTUÁLIS STANDDAL KÉSZÜLÜNK AZ EDUCATIO-RA

Az Eszterházy Károly Egyetem is bemutatkozik 2021. január 21-23. között az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon.

ONLINE NYÍLT NAP EGYETEMÜNKÖN

Az Eszterházy Károly Egyetem január 28-án ismét online nyílt napot szervez, ismerkedj szakjainkkal, a felvételi eljárással, tudj meg mindent...

Ismerd meg a Szociálpedagógia mesterképzésünket!

Új cikksorozatunkban az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campus képzéseit szeretnénk bemutatni.

Tekintsd meg bemutatkozó filmünket!

Ismerd meg a Jászberényi Campust, légy Te is a hallgatónk!

ISMERD MEG A PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS SZAKUNKAT!

Pillants bele!

A felvételeken keresztül felfedezheted, milyen csodálatos városban tanulhatsz, ha a Jászberényi Campust választod!

ISMERD MEG A KÖZÖSSÉGSZERVEZÉS ALAPSZAKUNKAT!

ISMERD MEG A GYÓGYPEDAGÓGIA ALAPSZAKUNKAT!